Upravit stránku

Rýmařovské domy mají své reprezentanty už i ve Středomoří. Díky našemu obchodnímu partnerovi v Řecku jsme mohli realizovat několik rodinných domů pro tamní obyvatele i majitele pozemků, kteří domy následně pronajímají turistům.

Domy z RD Rýmařov si svou architekturou, rychlostí výstavby a cenou získaly své příznivce na několika řeckých ostrovech.

Dřevostavba je ideálním domem do středomořského podnebí

Stavba domů v Řecku pro nás byla velmi zajímavá a představovala výzvu. No řekněte sami, jak často se stavějí české domy s výhledem na moře? Ve všech případech se jednalo o atypické projekty dřevostaveb, které perfektně zapadly do místní krajiny, ale přesto se nevzdalovaly rýmařovské architektuře. Další důkaz toho, jak moc jsou dřevostavby variabilní.

A jak obstály domy v přímořské oblasti, kde jsou 40 oC vedra na denním pořádku? Díky jedinečné skladbě obvodových stěn Vám je v domě příjemně i v parném létě. Kvalitní izolace nepropustí do interiéru teploz venkovního prostředí. Jedná se tedy o stejný princip, na kterém nám záleží u nás doma.

Při dodávce rodinných domů do Řecka jsme postupovali stejně, jako u každé jiné zakázky. Části dřevostaveb jsme tedy vyrobili v naší hale v Rýmařově a ty putovaly na řecké ostrovy, kde je naši montážníci smontovali. Poprvé jsme tak dopravovali dům lodí!
Ing. Jiří Pohloudek, obchodní ředitel RD Rýmařov